Charakteristika:
Víno má rubínovú farbu, plnú chuť, výraznú ovocnú vôňu kôstkového ovocia, najmä čerešní a višní, podporenú jemnou trieslovinkou. Chuť vína je šťavnatá, podporená sviežimi kyselinkami.
5,88 €
5 in stock
Stolovanie:
| Farba: | červené |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2017 |
| Objem: | 0,75l |
| Cukornatosť: | 21,5 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 2,1 g/l |
| Alkohol: | 13,0% |
| Obsah kyselín: | 5,9 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 16° C |