Charakteristika:
Víno s vôňou po domácom ovocí s charakteristickým mandľovým buketom, tónom lipového kvetu, špargle a zeleného hrášku. Chuť lahodná, podporená sviežimi kyselinkami. Žltozelená farba sýtejšieho odtieňa naznačuje kvalitu tohto vína.
5,99 €
5 in stock
Stolovanie:
Odporúčame podávať ku grilovanému bravčovému mäsu a jednoduchým úpravám teľacieho, prípadne hydinového mäsa. Hodí sa k predjedlám, taveným a tvarohovým syrom. Optimálna teplota podávania je 10-12 °C.
| Farba: | biele |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2020 |
| Objem: | 0,75l |
| Cukornatosť: | 21,5 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 3,0 g/l |
| Alkohol: | 12% |
| Obsah kyselín: | 6,5 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 12°C |