Charakteristika:
Vyznačuje sa príjemnou zlatožltou farbou a jemnou vôňou po šípovej ruži. V chuti sú jemné kyselinky vyvážené cukrom s korenistou dochuťou, čo dodáva plnosť vínu. Chuť je odrodovo typická, bohatá, plná a harmonická.
5,99 €
5 in stock
Stolovanie:
Odporúčame podávať ku špeciálnym úpravám hydiny v kombinácií s ovocím, k pečeným rybám. Ideálne v kombinácií s páštétami alebo pernatou divinou. Optimálna teplota podávania je 10-12 °C.
| Farba: | biele |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2020 |
| Objem: | 0,75l |
| Cukornatosť: | 21,0 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 3,5 g/l |
| Alkohol: | 12,5% |
| Obsah kyselín: | 6,2 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 12°C |