Charakteristika:
Iskrivá, svetložltá farba vína so zelenkavým odleskom. Tóny žihľavy sa snúbia so zrelým egrešom, v pozadí objavíme jemný náznak broskyne. Chuť je rovnako explozívna ako vôňa, trávové tóny doplnené o šťavnatú kyselinku.
5,99 €
5 in stock
Stolovanie:
Odporúčame podávať ako aperitív, k špargli, kozím syrom, cestovinám, rybám a k bielym mäsám. Optimálna teplota podávania je 11°C.
| Farba: | biele |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2020 |
| Objem: | 0,75l |
| Cukornatosť: | 21,0 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 3,5 g/l |
| Alkohol: | 12,0% |
| Obsah kyselín: | 6,5 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 11°C |