Charakteristika:
Svetložlté svieže výrazne aromatické víno s muškátovou vôňou a chuťou s tónmi čiernych ríbezlí a liči, s príjemnými kyselinkami, muškátovými tónmi, pripomínajúcu bazový kvet. Konzumuje sa predovšetkým ako mladé víno.
5,40 €
5 in stock
Stolovanie:
Odporúčame podávať ako aperitív, k sladkým jedlám a dezertom. Optimálna teplota podávania je 10-12 °C.
| Farba: | biele |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2020 |
| Objem: | 0,75l |
| Cukornatosť: | 21,0 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 4,0 g/l |
| Alkohol: | 12,5% |
| Obsah kyselín: | 6,1 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 12°C |