Charakteristika:
Odroda poskytujúca vína intenzívnej rubínovo červenej farby, ktoré pripomínajú Cabernet sauvignon, sú však jemnejšie, šťavnatejšie a menej strohé. Vôňa je viac slivkových tónov ako čiernoríbezľových. Je umocnená 12 mesačným vyzrievaním v barikových sudoch, kde víno získalo svoju plnosť, jemnosť a príjemnú dymovú arómu.
8,28 €
5 in stock
Stolovanie:
Odporúčame podávať k hovädziemu mäsu a divine a taktiež sa hodí k vyzretým plesňovým syrom. Optimálna teplota podávania je 18°C.
| Farba: | červené |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2015 |
| Objem: | 0,75l |
| Cukornatosť: | 23 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 2,8 g/l |
| Alkohol: | 13,5% |
| Obsah kyselín: | 5,2 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 16 – 18°C |