Charakteristika:
Víno tmavo rubínovej farby s výraznou, bohatou a lahodnou vôňou po čiernych ríbezliach. V chuti dominujú zrelé čerešne, je korenisté s tónmi tabaku. Môžu sa vyskytnúť jemné fialkové tóny alebo tóny pripomínajúce vôňu cédrového dreva, prípadne čierne korenie.
6,96 €
5 in stock
Stolovanie:
Odporúčame podávať k mäsitým jedlám, jahňaciemu, hovädziemu a jedlám s korenistými omáčkami. Optimálna teplota podávania je 15-17 °C.
| Farba: | červené |
| Kategória: | suché |
| Ročník: | 2018 |
| Objem | 0,75l |
| Cukornatosť: | 21,5 kg prírodného cukru na 100 l muštu |
| Zbytkový cukor: | 2,5 g/l |
| Alkohol: | 12,0% |
| Obsah kyselín: | 5,2 g/l |
| Podávať: | vychladené na teplotu 16 – 18°C |